آموزش ها, تکنولوژی, خدمات

راهنمای خرید رک در شبکه خانگی

راهنمای خرید رک در شبکه خانگی

راهنمای خرید رک در شبکه خانگی

اغلب دیده‌ایم که از رک در سازمان‌های کوچک تا بزرگ استفاده می‌کنند. اما امروزه با وجود انواع  دستگاه‌های ارزشمند دیجیتالی در خانه‌ها این سوال مطرح می‌شود که ، واقعا لازم است برای خانه‌مان رک بخریم؟ اگر بله ،چه نوع رک برای خانه‌ها مناسب است؟

به دلیل افزایش تکنولوژی و پیشترفت‌های زیاد اخیر نیاز بشر به انواع وسایل گوناگون افزایش یافته ؛بدین ترتیب امروزه در خانه‌ها تجهیزات مختلفی وجود دارد، و همه آن‌ها اعم از :سیستم‌های صوتی و موسیقی و تصویری ، فایروال ، سوییچ ، مودم روتر .. به مکانی برای زندگی نیاز دارند. بنابراین رک برای حفظ ،نظم ، دسترسی آسان وسایل خانگی کاربرد دارد.

چه نوع رکی برای خانه ی ما مناسب است ؟

به متراژ خانه، سبک طراحی و فضاهای خالی دقت کنید. مثلا رک‌های دیواری قابلیت نصب داخل کمدهای لباس و حتی کابینت‌های آشپزخانه ، را دارند. با وجود نصب رک در مکان‌های بسته تمامی تجهیزات از نگاه‌های کنجکاو کودکان ، خطرات احتمالی نظیر سرقت و ضربه حفظ می‌شوند. همچنین بعضی رک‌های دیواری در ندارند و اگر داخل کمد قرار بگیرند خیلی خوب است.

راهنمای خرید رک در شبکه خانگی

در صورتی که تجهیزات زیادی و یا خانه بزرگی دارید، می‌توانید از رک‌های بزرگ ایستاده استفاده بکنید. برای جلوگیری از سرقت تجهیزات داخل رک از بهترین راه‌ها انتخاب یک رک دارای درب و قفل‌های قوی است که قابلیت پیچ شدن به کف را دارد. توجه داشته باشید که اگر تجهیزاتتان زیاد و سنگین هستند ، رکی را که تهیه می‌کنید تحمل وزن اجسام شما را به راحتی داشته باشد تا بتوانید با خیال راحت سرورهای بزرگ و عریض .. داخل بدنه قرار دهید.

راهنمای خرید رک در شبکه خانگی

رک ها را بشناسید و نیاز سنجی کنید

رک‌ها دارای دو نوع ایستاده و دیواری هستند ، که هرکدام در اندازه ، عرض و ارتفاعات متفاوتی تولید شده‌اند. اگر شناختی روی رک‌ها ندارید به سراغ مقاله هر آنچه راجب رک باید بدانیم بروید. شما در ابتدا مقاله راهنمای خرید رک در شبکه خانگی باتوجه به نیازی که در حالت فعلی دارید و نیازی که فکر می‌کنید در آینده با آن مواجه شوید ، رکی را تهیه کنید که مناسب شما باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *