دسته‌بندی نشده

نگهدارنده کابل در رک و تجهیزات

زمانی که از رک در دیتا سنتر استفاده می کنید ،بهتر است که به نظم و حفظ کردن تمامی تجهیزاتتان توجه داشته باشید.یکی از اکسسوری های محافظ که در این زمینه وجود دارد نگهدارنده کابل یا کابل منیجر است .

نگهدارنده کابل وسیله ای است که در جهت نگهداری و مراقبت از کابل های موجود کاربرد دارد. مثل نظم دادن به کابل های تجهیزاتی رک ،زمانی که کابل منیجر در رک استفاده می شود از بهم ریختگی کابل ها اجتناب شده، و به علاوه تجهیزات عملکرد بهتری خواهند داشت.

این کابل باعث کنترل و مرتب سازی ،نظم و زیبایی کابل های موجود می شود و ابزار موثر جهت کابل کشی می باشد.زیرا کابل ها دچار گشیدگی ، قطعی و به هم آمیختگی نمی شوند .به این ترتیب یک پارچگی کابل ها را به دنبال دارد.

کابل منیجر نگهدارنده کابل

انواع نگهدارنده کابل

جنس بدنه ی فلزی، نیمه فلزی و پلاستیکی این محصول در بازار موجود است. کابل های فلزی از مقاومت بیشتری برخوردارند و کابل های پلاستیکی به علت سبک بودن نصب راحت تری دارند. کابل های منیجر دارای اندازه و ابعاد متفاوتی هستند.همچنین شامل کابل افقی و عمودی ،قلاب دار و در پوش دار می شود . وقتی کابل ها به صورت افقی قرار گرفته اند از کابل منیجر افقی استفاده می شود و زمانی که کابل ها به صورته عمودی هستند ازکابل عمودی، منیجر استفاده می شود. 

کابل های قلاب دار در رک های ایستاده و دیواری استفاده ی فراوانی دارد زیرا نحوه ی نصب آن آسان است.کابل منیجر درپوش دار همانطور که از اسمش پیداست شامل یک درب می باشد که روی کابل ها قرار گرفته و آنها را از آسیب های احتمالی حفظ می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *