دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید رک در شبکه ی خانگی

اغلب دیده ایم که از رک در سازمان های کوچک تا بزرگ استفاده می کنند ، اما امروزه با وجود انواع  دستگاه های ارزشمند دیجیتالی در خانه ها این سوال مطرح میشود که ، واقعا لازم است برای خانه مان رک بخریم؟ اگر بله ،چه نوع رک برای خانه ها مناسب است؟

به دلیل افزایش تکنولوژی و پیشترفت های زیاد اخیر نیاز بشر به انواع وسایل گوناگون افزایش یافته ؛بدین ترتیب امروزه در خانه ها   تجهیزات مختلفی وجود دارد، و همه ی آنها اعم از :سیستم های صوتی و موسیقی و تصویری ، فایروال ، سوییچ ، مودم روتر .. به مکانی برای زندگی نیاز دارند. بنابراین رک برای حفظ ،نظم ، دسترسی آسان وسایل خانگی کاربرد دارد.

چه نوع رکی برای خانه ی ما مناسب است ؟

به متراژ خانه، سبک طراحی و فضاهای خالی دقت کنید. مثلا رک های دیواری قابلیت نصب داخل کمدهای لباس و حتی کابینت های آشپزخانه ، را دارند. با وجود نصب رک در مکان های بسته تمامی تجهیزات از نگاه های کنجکاو کودکان ، خطرات احتمالی نظیر سرقت و ضربه حفظ می شوند. همچنین بعضی رک های دیواری در ندارند ،و اگر داخل کمد قرار بگیرند خیلی خوب است.

در صورتی که تجهیزات زیادی و یا خانه ی بزرگی دارید، میتوانید از رک های بزرگ ایستاده استفاده بکنید. برای جلوگیری از سرقت تجهیزات داخل رک از بهترین راه ها انتخاب یک رک دارای درب و قفل های قوی ست که قابلیت پیچ شدن به کف را دارد. توجه داشته باشید که اگر تجهیزاتتان زیاد و سنگین هستند ، رکی را که تهیه میکنید تحمل وزن اجسام شما را به راحتی داشته باشد تا بتوانید با خیال راحت سرورهای بزرگ و عریض .. داخل بدنه قرار دهید.

رک

رک ها را بشناسید و نیاز سنجی کنید.

رک ها دارای دو نوع ایستاده و دیواری هستند ، که هرکدام در اندازه ، عرض و ارتفاعات متفاوتی تولید شده اند.اگر شناختی روی رک ها ندارید به سراغ مقاله ی هر آنچه راجب رک باید بدانیم بروید. باتوجه به نیازی که در حالت فعلی دارید و نیازی که فکر میکنید در آینده با آن مواجه شوید ، رکی را تهیه کنید که مناسب شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *